SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

VIDEO/ Kamerat e sigurisë filmojnë aksidentin e frikshëm

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin e një aksidenti të rëndë në Littleover të Britanisë së Madhe, ku një makinë me shpejtësi të madhe doli nga rruga dhe shkatërroi totalisht një garazh.Në makinën Mercedes Benz udhëtonin 3 adoleshentë të cilët pas përplasjes së frikshme arritën të dilnin pa plagë të rënda nga mjeti.

Solares Albania-panele diellor

Në video shihet mjeti që kishte dalë nga kontrolli i cili me një shpejtësi skëterrë shkatërron muret e garazhit dhe dëmtohet plotësisht, me të rinjtë që dalin njëri pas tjetrit të shokuar.


Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?