SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

Sherr mes tifozëve të Tiranës dhe të Beshiktashit, ‘fluturojnë’ stolat në ‘Air Albania’

Dueli mes Tiranës dhe Beshiktashit ka nisur me tension të lartë në shkallët e stadiumit “Airt Albania”, aty ku u përplasën tifozët bardheblu me ata turq.

Tifozët fluturojnë stolat dhe sende të tjera drejt njëri-tjetrit, teksa ndërhyjnë forcat e rendit për të vendosur qetësinë.

Delegati dhe gjyqtarët e UEFA-s morën vendimin për të ndërprerë startin e takimit për momentin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?