SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Ish-banorja e “Big Brother VIP” shfaqet në faqen për të rritur (FOTO)

Në parket apo jashtë parketit,  dhuron gjithnjë spektakël. Volejbollistja braziliane vijon të mahnitë me foto “hot” në rrjetet sociale.


Key është gjithashtu pjesë edhe në platformën për të rritur “OnlyFans”, aty ku shfaqet pa censurë për ndjekësit e saj të shumtë…Ajo gjithashtu ishte pjesë e “Big Brother VIP” Brazil ku bëri thuajse gjithçka duke u zhveshur nudo dhe duke kryer marrëdhënie seksuale dhe po ashtu ka flirtuar me Nejmarin dhe Vuiniciusin.

    

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?