SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

VIDEO/ Pjesë dhe inspektori i Gardës, dalin pamjet e sherrit për pronat në Durrës: Grushta dhe sharje

ABC News ka siguruar disa pamje nga sherri për motive pronësie në Hamallaj të Durrësit. Vihet re se djemtë e 80-vjeçarit, Pjetër Kaçi janë duke u zënë me vëllezërit e familjes Nikolla, Alfred, Petrit, Arben dhe Martin Nikolla, ky i fundit ishte në detyrë inspektor i gardës.Ata janë zënë për motive pronësie dhe nga pamjet dallohet gjithçka është zhvilluar në rrugën e lagjes me sharje dhe grushta.Pamjet nga sherri:

 

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?