SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Mbledhja e qeverisë, Rama: Reflektime dhe qarkullim idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh


Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ku thekson se mbledhja do të zgjasë dy ditë.

Rama shkruan se është koha për reflektim dhe për qarkullim mendimesh e idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh dhe vetëreformimi.“Reflektime dhe qarkullim mendimesh e idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh dhe vetëreformimi😊

*Tepelenë, çaste nga mbledhja e zgjeruar e qeverisë që do të zgjasë dy ditë🤷🏻♂️

#VetëmPërpara”, shkruan Rama

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?