SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Hajduti hyn në vilë dhe vjedh vetëm 40 litra raki, nuk prek asgjë tjetër


Pas një kontrolli të plotë, ai zbuloi se dikush i kishte vjedhur të gjithë stokun e rakisë së bërë vetë. Thuhet se në bodrum kishte rreth 40 litra.Në periudhën 22-26 korrik, në zonën e verës në Mali Potoçec, një person i panjohur ka hyrë në një shtëpi të fundjavës dhe ka vjedhur dhjetëra litra pije alkoolike. Kjo ka bërë që pronari të humbasë disa qindra euro. Oficerët e policisë po kryejnë hetim penal”, ka zbuluar mëngjesin e kësaj të premte policia.

Përveç derës së thyer dhe rakisë së vjedhur, hajduti nuk ka marrë asgjë tjetër.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?