SPRINT NEWS ALBANIA

Rajoni

E rëndë/ Gjenden tre persona të vd”ekur …


“Menjëherë pas marrjes së informatës, policia ka dalë në vendin e ngjarjes ku janë hasur tre trupa të pajetë. Vdekja e të cilëve është konstatuar nga ana e ekipit mjekësor”, tha Ahmeti.

Tutje, ajo tha se policia ka nisur një hetim për rastin dhe rrethanat që karakterizojnë ngjarjen./klankosova

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?