SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

VIDEO/ Plas grushti mes shoferësh në mes të rrugës në Tiranë

 

VIDEO/ Shoferët ndalojnë makinat dhe zihen me grushta në mes të rrugës në Tiranë

Një konflikt fizik mes dy drejtuesish automjetesh është regjistruar këtë të enjte në Tiranë.

Mësohet se një shofer është goditur me grusht nga një tjetër, pasi kanë debatuar se kush e ka përparësinë. Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara nga JOQ, shoferi i një “Passati” është goditur me grusht sapo ka dalë nga makina nga shoferi i “Benzit”.

Sipas dëshmitarit në vendngjarje, i pranishëm ka qenë edhe një efektiv policie, por nuk ka reaguar.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?