SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

VIDEO/ Skena ‘hot’, Melinda Ademi dhe Rina Balaj shkëmbejnë puthje në buzë

Melinda Ademi dhe Rina Balaj së fundmi kanë sjell për fansat e tyre një bashkëpunim i cili po rezulton shumë i suksesshëm ku për vetëm për pak ditë ka kaluar gjysmë milionë klikime në YouTube.


Ato dikur kanë qenë rivale të njëra-tjetrës, ndërsa tani janë bërë mikesha të ngushta. Reperet sollën bashkëpunimin e tyre të parë të quajtur “Tornado”, ndërkohë që kanë marrë vëmendje me disa skena në klip.

Në një moment, artistet e njohura shfaqen duke shkëmbyer puthje në buzë. Kjo është komentuar mjaft shumë në rrjete sociale dhe tanimë është shpërndarë gjithandej.


Komentet për duetin përkundrazi kanë qenë shumë pozitive si: ‘Dyshja më e mirë’, ‘Faleminderit që nuk na zhgënjeni asnjëherë’, ‘Super hit’ etj.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?