SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetKulture

“Za Fest” Edicioni VII nis këtë të premte, Rama: Pjesë do të jenë disa prej artistëve më në zë të momentit

Këtë fundjave duke nisur nga e premjta e 21 korrikut e deri të dielën në Shkodër do të zhvillohet edicioni i shtatë i Za Fest.Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se pjesë e Za Fest do të jenë disa nga artistët më të dashur për momentin.


Sipas postimit të kreut të qeverisë mësohet se aktiviteti do të zhvillohet në Kalanë e Rozafës dhe në Kullën e Inglizit në Shkodër
Disa prej artistëve më në zë të momentit do t’i gjeni në “Za Fest VII” nga sot deri të dielën, me performancat e tyre në Kalanë e Rozafës dhe në Kullën e Inglizit në Shkodër❤️”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?