SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

VIDEO/ Burri kapet duke bërë s*ks me lopën

Opinioni publik në Indi është shokuar pas publikimit të një video, ku një burrë shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale me një lopë.Video u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale, ndërsa policia arriti të arrestonte 65-vjeçarin.

Në video shohet se si ai e shtyn me forcë në tokë kafshën dhe kryen seks me të.


Ky nuk është rasti i parë i këtij lloji në vend, teksa së fundmi autoritetet kanë ngritur alarmin se shumë persona kanë nisur të abuzojnë seksualisht me kafshë.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?