SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

19 Korrik, zbuloni parashikimin e yjeve për sot

Do i merrni më seriozisht problemet që iu kanë dalë në çift kohët e fundit dhe do mundoheni t’i zgjidhni me maturi ato. Në fakt edhe partneri do kërkojnë të bëjë të njëjtën gjë. Beqarët do jenë me humor shumë të mirë dhe do tregohen akoma më të hapur ndaj ftesave që do iu bëhen. Në planin financiar shmangni dhëniet e huave apo investimet e tejskajshme.

Demi

Ditë e mbushur me sensualitet dhe dashuri kjo e sotmja për të dashuruarit. Gjithçka do shkojë për mrekulli ndërmjet jush dhe nuk do keni çfarë të kërkoni më tepër. Beqarët me shumë gjasa do fillojnë aventura afatshkurtra, por mjaft emocionuese. Nëse keni vështirësi financiare duhet të gjeni sa më parë një zgjidhje sepse me kalimin e kohës situata do vështirësohet.

Binjakët

Do keni disa mosmarrëveshje me partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe nuk do arrini dot të vendosni qetësinë. Neptuni do jetë planeti që do iu ndihmojë ta kaloni sa më shpejt situatën. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme dhe nuk do e gjejnë dot personin ideal. Në planin financiar nuk do keni probleme të mëdha për çfarë të qaheni. Shfrytëzojeni situatën për ndonjë shpenzim më tepër.

Gaforrja

Më në fund edhe jeta juaj në çift do jetë e qëndrueshme. Do e shihni me pozitivizëm të ardhmen së bashku dhe do mendoni t’i bëni gjërat më serioze. Edhe ata që kanë pasur zënka do i zgjidhin. Beqarët do jenë sensualë dhe do kenë mundësi të mira për ta gjetur personin e duhur. Shpenzimet e mëdha do iu rrënojnë financiarisht. Bëni shumë kujdes!

Luani

Jeta sentimentale e çifteve do jetë e qëndrueshme sot dhe nuk do keni asgjë për çfarë te mërziteni. Edhe komunikimi nuk do ketë asnjë problem. Beqarët duhet ta dëgjojnë me kujdes dikë që do i propozojë. Ai do jetë një person me shumë vlera. Financat do jenë në qendër të vëmendjes. Do shpenzoni me maturi e kujdes dhe nuk do keni vështirësi.

Virgjëresha

Duhet ta merrni në dorë jetën tuaj sentimentale sot dhe të bëni çmos ta largoni rutinën. Mundohuni të përgatisni gjëra të reja apo të largoheni me pushime. Beqarët nuk duhet t’i besojnë shumë aparencës sepse do zhgënjehen shpejt. Në planin financiar do mbizotërojë ekuilibri për pjesën më të madhe të personave. Do jeni goxha të organizuar në këtë fushë.

Peshorja

Dite përgjithësisht e mirë për të dashuruarit. Bashkëpunimi me njëri-tjetrin do jetë shumë i mireë dhe keqkuptimet nuk do bëjnë pjesë në jetën tuaj. Beqarët ka shumë gjasa të njohin persona interesante nëpërmjet miqve dhe familjareve të tyre. Financat do jenë të favorizuara. Mund të kryeni transaksione të rëndësishme si edhe investimet e menduara prej kohësh.

Akrepi

Ka rrezik të keni zënka te shumta me partnerin tuaj sot. Tensioni do të ndizet dhe asgjë nuk do shkojë ashtu si e kishit menduar. Nëse keni fëmijë mundohuni ta lini jashtë debateve tuaja. Beqaret duhet të bëjnë ende durim për ta gjetur personin e tyre ideal. Me financat tuaja nuk do merret asnjë planet, prandaj çdo gjë do e keni vete në dorë. Mundohuni mos bëni çmenduri.

Shigjetari

Ambienti ne çift do jetë shumë i ngrohtë sot. Do flisni me hapur me partnerin tuaj dhe do i sqaroni të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur. Beqaret do jenë shumë të sigurt tek vetja e tyre dhe do bëjnë të pamundurën që të kenë dikë pranë. Mundësitë nuk do mungojnë. Financat do jenë delikate sepse ju do shpenzoni pafundësisht. Kujdes!

Bricjapi

Në jetën tuaj ne çift do merrni atë qe dëshironi sot. Partneri do iu qëndrojë gjithë kohës pranë dhe do mundohet t’ua plotësojë çdo dëshirë. Beni vetëm pak kujdes me xhelozinë. Beqarët do e lënë veten të lirë dhe nuk do bëjnë sakrifica te mëdha për të gjetur dikë. Ndikimi i yjeve në planin financiar do jetë kontradiktor. Ulni shpenzimet që të shmangni problemet e mëdha.

Ujori

Dite pozitive dhe emocionuese kjo për gjithë te dashuruarit. Orët e mbrëmjes do jenë ato më entuziastet kur edhe ju do ndiheni si mbi re. Beqaret ka gjasa te shoqërohen e të pëlqejnë shume disa persona të shenjës se peshqve apo të gaforres. Të ardhurat do i menaxhoni me maturi dhe ato do vijnë duke u përmirësuar dalëngadalë. Jupiteri do iu qëndrojë gjithë kohës pranë.

Peshqit

Ditë harmonike kjo e sotmja për jetën sentimentale të çifteve. Do bëni gjithçka që të shmangni mosmarrëveshjet me partnerin dhe do e toleroni jashtë mase atë. Beqaret ka shumë mundësi të kenë dashuri me shikim të parë. Planetët nuk do ndikojnë drejtpërdrejt tek financat, megjithatë duhet te bëni kujdes me çdo shpenzim te tepruar.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?