SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Paralajmëron, Ahmetaj: Të vërtetën do ta nxjerr ditë pas dite, ata që thonë se përgjegjësia është personale…

Reagimin e tij pak orë para se Kuvendi të miratojë kërkesën e SPAK për ta arrestuar, Arben Ahmetaj e mbyll me një paralajmërim se të vërtetën do ta nxjerrë ditë pas dite. Ai ka një mesazh edhe për kolegët deputetë që flasin për përgjegjësi personale në këtë rast.“Së fundmi i falënderoj te gjithë koleget e mi, te mazhorances dhe opozites qe do te votojne sot, dhe ata qe vrapojne dhe thone qe pergjegjesia eshte personale. Poooo personale eshte kur e shkel. Sidomos per ata te hershem, sot ne apozite, e te rinj qe firmosin per pune e projekte…


Në mbyllje, I kerkoj te falur familjes time, Livias, Kejsit, Kejlis, Erjoles bashkjetueses time, Albines, ish gruas time, nenes time, motrave te mija, miqve te mij per shqetsimet qe i kam sjelle pa dashje me kte histori, Shpresoj qe te me falin ne kte jete.

I kerkoj te falur dhe votuesve te mi, po zoti e di t verteten, qe un do mundohem dit pas dite ta nxjer. To be continued…”, shkruan Ahmetaj.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?