SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Debatet për Ahmetajn, Braçe-Bardhit: Mos na ça tra*in

Seanca e sotme parlamentare ka “vluar” nga debatet dhe përplasjet e shumta ku kryefjalë e diskutimit është çështja ‘Ahmetaj’, pas kërkesës së SPAK për arrestimin e ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj.Teksa në foltoren e Kuvendit, Bardhi lëshonte akuza ndaj ndaj Ermonela Felajt, me gjuhë të ashpër, të tillë linjë ka mbajtur dhe socialisti Erion Braçe.


Braçe i është drejtuar Bardhit me fjalë të rënda teksa dëgjohet të thotë: “Mos na ca trapin”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?