SPRINT NEWS ALBANIA

ShowStil/Jetë

Tifozja e skuadrës së Barit në Itali, “tërbon” Ksamilin

Tifozja e skuadrës së Barit në Itali, e njohur me emrin Coyote Cutee. Pavarësisht se skuadra e saj e zemrës nuk u ngjit në Serinë A, duket se mërzia i ka kaluar dhe po shijon pushimet. Por e veçanta është se kësaj here format bombastike që i shfaq në stadium, ka zgjedhur t’i tregojë në bregdetin e Ksamilit në Shqipëri.Tifozja e Barit arriti të rrëmbente dhe vëmendjen e pushuesve në plazh me kërcimin e saj sensual, duke i lënë pak vend imagjinatës. Në një farë mënyre një reklamë për Jugun e vendit tonë nga tifozja speciale, e cila nuk harron ta etiketojë destinacionin ku ndodhet, teksa shumë ndjekës kuriozë e kanë pyetur se ku ndodhet dhe ajo u është përgjigjur: Në Shqipëri!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?