SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetBota

SHBA shpall Non grata ish ministrin e Brendshëm

SHBA kane futur ne listen e zeze të nongratas ish ministrin e brendshem te Serbise, Aleksandër Vulin.Ai akuzohet si i perfshire në afera korruptive dhe krim te organizuar.
Ish ministri akuzohet dhe për mbeshtetje të Rusisë

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?