FOTO/ E cilëson veten shqiptare, seksbomba e “Onlyfans” shkëlqen në…

EROS Stil/Jetë

Seksbomba e re e “Onlyfans”, Faith Lianne ka marrë një vëmendje të madhe në rrjet muajt e fundit pas postimeve të saj të nxehta në rrjetet sociale.

Ajo e cilëson veten si gjysmë italiane dhe gjysmë shqiptare në “Instagram” ku numëron dhe 7.1 milionë ndjekës.

Së fundmi, 20-vjeçarja ka zgjedhur që të ngrejë temperaturat duke shfaqur format e saj bombastike gjatë një loje basketbolli.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?