SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Sot nis fushata për zgjedhjet në Rrogozhinë, gara mes Memollës dhe Hoxhës

Sot nis fushata për zgjedhjet në Rrogozhinë. Kandidatët kanë 12 ditë kohë për fushatë.Kandidati i Partisë Socialiste  Edison Memolla dhe ai i Koalicionit Bashkë Fitojmë Shkëlqim Hoxha do të tregojnë për të dytën herë forcat pasi zgjedhjet e 14 majit u konsideruan të pavlefshme nga Kolegji Zgjedhor.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?