VIDEO/ Emocione para finales, trofeu arrin në “Ataturk Stadium”

Sport

Inter dhe Manchester City do synojnë që të dërgojnë në shtëpi trofeun e UEFA Champions League. UEFA ka publikuar një video pak më parë, ku shihet se trofeu ka arritur në Stamboll, në stadiumin “Ataturk Stadium”.

Siguria për këtë takim është në maksimum dhe e gjithë vëmendja duket e përqendruar në këtë ndeshje. Vlen të theksojmë se arbitër është vendosur polaku Marciniak S. (Pol).

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?