Vetëvendosje nuk ndalet: Edi Rama mendon dhe vepron si Esad Pasha

Rajoni

Kryetari i të rinjve të Lëvizjes Vetëvendosje, Behar Jashari ka reaguar pasi kryeministri Edi Rama dorëzoi një draft status për Asociacionin e komunave me shumicë serbe në Kosovë.

Jashari, përmes një postimi në Facebook, shkruan se Rama orvatet të duket si Ismail Qemali, sepse mendon e vepron si Esad Pasha.

“Edi Rama orvatet të duket si Ismail Qemali, sepse mendon e vepron si Esad Pasha”, shkruan Jashari.

Më herët deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Artan Abrashi tha se ndërkombëtaret po e shfrytëzojnë kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, sepse sipas tij, ai i shërben Vuçiç.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?