Mijëra tifozë të Inter dhe Cityt pushtojnë rrugët e Stambollit për finalen e Champions

Sport

Atmosferë elektrizuese para finales së madhe të Champions-it. Tifozët e Inter-it dhe të Manchester City-t kanë mbushur baret në qendër të Stambollit, teksa po përgatiten për të përjetuar magjinë e këtij dueli special.

Shumë të tjerë zgjodhën të qëndronin në bare e restorante, e këndonin këngë dhe brohoritnin për ekipin e tyre të zemrës.  

 

 

Atmosfera ishte unike në parqet qendrore e po ashtu në zonat e dedikuara për fansat, ndërkohë që shumë prej vizitorëve e shfrytëzuan kohën për të bërë fotografi në atraksionet e metropolit turk.  

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?