E mitura shqiptare ngacmohet seksualisht nga një 30-vjeçar grek

Rajoni

Një 17-vjeçare shqiptare akuzon një 30-vjeçar grek për ngacmim seksual, i cili është arrestuar.

Ngjarja ka ndodhur më datë 9 qershor në Pire, rreth orës 21:15. Mediat greke shkruajnë se 30-vjeçari i është afruar të miturës shqiptare dhe e ngacmuar seksualisht duke bërë veprime të pahijshme.Pas denoncimit të 17-vjeçares, efektivë të kanë arritur të lokalizojnë 30-vjeçarin dhe e kanë vënë në pranga.
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?