Keisi Medini pjesë e “Kepi i Tundimeve”, dalin fotot nga Turqia

Show Stil/Jetë

Këngëtarja shqiptare Keisi Medini do të jetë pjesë e programit që do të transmetohet gjatë verës “Kepi i Tundimeve”.

Ish-banorja e “Big Brother Vip 2” ka postuar disa foto ku shfaqet në të njëjtin resort në Bodrum të Turqisë, ku po kryen xhirimet e “Kepit të VIP-ave” dhe ndodhen edhe personazhet e tjerë të njohur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?