Flutura Açka përplaset me deputetët: Po ikin palaçot, i kthehet Korreshi: Si nuk të vjen turp ty moj?!

Aktualitet

Zbardhet debati brenda mbledhjes së Kryesisë së PD-së ku pati përplasje mendimesh. BalkanWeb mëson se në debat sa i takon çështjes për zgjedhjen e kryetarit të ri të PD-së janë përfshirë deputetët Saimir Koreshi, Bledion Ballbati, Lefter Gështenja dhe kolegia e tyre Flutura Açka.

Sapo ata kanë nisur që të ikin nga mbledhja, ka ndërhyrë Açka.

Flutura Açka: Ja u çuan dhe ikën këta palaçot.
Korreshi: Po si flet kështu, si nuk të vjen turp ty moj?!

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?