Familja e mohoi për fotot se*ksi, tani modelja fiton 5 mijë paund në ditë në faqen për të rritur

EROS Stil/Jetë

Ylli  i OnlyFans Sava Schultz ka treguar se si familja e saj pro-fetare e mohoi atë pasi një shantazhues ndau foto seksi të saj në internet.

Por tani më 21 vjeçarja, ka marrë kontrollin dhe e ka shfrytëzuar situatën duke ndarë për fansat e saj përmbajtje të guximshme në OnlyFans.

Modelja bjonde u shpreh se rrugëtimi ishte i vështirë dhe se  karriera aktuale nuk filloi mirë, por tashmë ajo fiton 5 mijë paund në ditë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?