Video Skandal/ Krimi shtetëror dhe elektoral në Bashkinë Kuçovë.

Aktualitet

🔹️Lefter Maliqi publikon videon e fundit👇

➡️Video Skandal/ Krimi shtetëror dhe elektoral në Bashkinë Kuçovë.


👇
Mirënjohje të pakufishme mediave për këtë publikim e denoncim, mirënjohje socialistëve të ndershëm për këtë denoncim dhe për çdo mbështetje që me dhanë me votë masive.


Tre kallzime janë bërë në SPAK kundra Oligarkut Pëllumb Hajdari, pengut të tij Kreshnik Salillari dhe komisionierëve të KZAZ , të qendrave të votimit dhe numërimit. KQZ, KAS, Kolegji zgjedhor, SPAK, Prokuroria e Pergjithshme të veprojnë.


Faktori ndërkombëtar është vënë në dijeni për këtë krim shtetëror dhe elektoral. Njoftuam OSBE-ODHIR, ambasadat e huaja etj. Sdo ndalemi deri në zbardhjen e së vërtetës në rrugë politike, ligjore dhe ndërkombetare. Ndëshkim ligjor dhe këmbngulje për zbardhjen e të vertetes. Bashkinë e grabitur do ja kthejmë qytetareve🤝🙏💪🇦🇱

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?