Klea dhe Elgiti kurorëzuan sot dashurinë e tyre disavjeçare (FOTO+VIDEO)

Show Stil/Jetë

Klea dhe Elgiti kurorëzuan sot dashurinë e tyre disavjeçare. Në praninë e djalit të tyre, Kridit, si dhe mes familjarëve dhe miqve çifti i thanë “Po” deri në pafundësi njëri tjetrit.

Dasma u mbajt në Livadh, Himarë dhe menjëherë kanë nisur të publikohen videot e para. Siç shihet në pamjet e siguruar nga Klea shkëlqen e veshur me fustanin e nusërisë, por, dhe Elgiti me kostumi ne dhëndrit.

 

 


 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?