Me grushte e shkelma, vajzat zihen ashpër për një vend parkimi

Aktualitet Bota

Një parking në qendër tregtare amerikane u kthye në një mollë sherri mes disa vajzave. Siç shihet nga pamjet e bëra publike, sherri ka agravuar dhe ato kanë nisur të zihen me njëra-tjetrën me grushte e shkelma.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?