Çudira në Vlorë: Punëtorët e mermerit rrihen në varreza!

Aktualitet
Këta të fundit merren me punimin e mermerit në varreza dhe e gjithë dhuna ka ndodhur po aty.Aldo: Debat në varreza! Edhe këtë kishim mangët!

Albi: Po, po. Dhe kjo ka ndodhur për faktin se një biznesmen që merret me pjesën e këtyre mermerave, u ka ofruar punëtorëve që ta lënë punën dhe të afroheshin te ky sepse do i paguante më tepër. Ata nuk kanë pranuar dhe aty ka nisur debati që ka përfunduar duke u rrahur me njëri-tjetrin.

Aldo: Në varreza ë?

Albi: Kjo ka ndodhur sepse biznesmeni donte të nxirrte jashtë loje kundërshtarin./tvklan.al

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?