“NOLTMADHNI”, Tirana i përgjigjet festës në Tufinë

Sport

Tirana nuk ia doli të fitojë titullin kampion teksa u ndal në javën e parafundit nga Bylis mes shumë polemikave për gjyqtarin Kridens Meta. Bardheblutë fituan me Erzenin por nuk shkuan më shumë se vendi i dytë, me pikë të barabarta me Partizanin, ama të kuqtë janë më mirë në ndeshje direkte.

Me një postim në rrjete sociale, 26 herë kampionët e vendit u përgjigjen festës në Tufinë, aty ku të kuqtë festojnë titullin kampion.


“Noltmadhni”, shkruan Tirana në diçiturën e fotos e cila përbehët nga i gjithë ekipi i Tiranës dhe mbishkrimi: Lavdia e qytetit, shpirt i pamposhtur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?