Dasmë në Como! Zbulohet data e kurorëzimit të Arbanës dhe Eduartit

Art Show Stil/Jetë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se dasma do të mbahet në datën 17 qershor.

Ceremonia që do të bëjë bashkë familjarë, miq dhe bashkëpunëtorë të ngushtë të çiftit.

Aktualisht ata po merren me përgatitjet e fundit të ceremonisë, kjo është edhe arsyeja pse pjesën më të madhe të kohës çifti po e kalon në shtetin fqinj./Dosja.al

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?