Bajram Begaj dekreton rritjen e pagës së tij, kryeministrit dhe deputetëve

Aktualitet

Presidenti Bajram Begaj dekretoi projektligjin e kaluar nga parlamenti gjatë seancës së të enjtes, që rrit me disa herë pagën e kreut të shtetit, kryeministrit dhe deputetëve.


Dekreti i firmosur mban datën e kësaj të Hënë – 28 Maj, 2023.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?