SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Panik në ajër, 30-vjeçari hap derën e emergjencës ndërsa avioni ishte në fluturim

Një 30-vjeçar është arrestuar pasi hapi derën e urgjencës së një avioni gjatë fluturimit drejt Koresë së Jugut, ndërsa ishte ende 250 metra nga toka.

Avioni është ulur në mënyrë të sigurt, por me derën e tij ende të hapur në Aeroportin Ndërkombëtar Daegu të premten.

Disa pasagjerë patën sulme paniku dhe për këtë arsye janë dërguar në spital, raportojnë mediat lokale.

7478878

Ata thanë se burri kishte tentuar gjithashtu të hidhej nga avioni pasi kishte hapur derën.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?