Elbasan, policia i vihet pas një personi të armatosur me kallashnikov të mbushur gati për qitje

Aktualitet

Një ngjajre kriminale është parandaluar në Elbasan, pasi policia i është vënë pas një personi që qarkullonte me kallashnikov.

Personi në fjalë kishte kallashnikovin të mbushur me fishekë gati për qitje, por kur ka parë se policia i është vënë pas ka hedhur armën.

FotoMontazh

Ngjarja ka ndodhur te zona ish Sporti i Vjetër dhe policia është vendosur në ndjekje të tij. Policia ka sekuestruar armën dhe ka shpallur në kërkim personin, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?