VIDEO/ Klodiana Shala bën për të qarë konkurrentin e Përputhen: Unë të mbaj në ajër

Show Stil/Jetë

Për’Puthen është një nga emisionet që për qëllim kanë njohjen mes të rinjve. Ditën e djeshme në rolin e opinionistet ishte Klodiana Shala. Sportistja shqiptare ka reaguar “ashpër” gjatë një diskutimi në studio mbi takimin e një prej konkurrentëve.Bëhej fjalë për takimin mes Romaldos dhe Marias, ku komenti mbi fizikun e Samonas, një tjetër konkurrenteje ka nxitur debat në studio. Shala dhe Romaldo kanë diskutuar me tone të ashpra, teksa në një moment sportistja shqiptare dëgjohet t’i thotë konkurentit: “Unë të ngre opa, të mbaj në ajër”.

Kaq ka mjaftuar dhe konkurenti ka shpërthyer në të qara duke lënë më pas edhe studion e Për’Puthen.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?