Policia “mësyn” në selinë e “Lëvizjes Bashkë” të Arlind Qorit

Aktualitet

Në nisje të mbledhjes së Kuvendit këtë të enjte, Lëvizja Bashkë me në krye Arlind Qorin kanë mbajtur një protestë në hyrje të institucionit, ku shpreheshin kundër rritjes së rrogës për deputetët dhe ministrat.

Mund të jetë një imazh i 12 persona dhe teksti

Pas kësaj, policia ka shkuar në selinë e Lëvizjes Bashkë për t’i marrë në pyetje disa prej protestuesve.

Kjo protestë u shoqërua me pankartën “Mos u ngopshi”, si dhe hedhjen e disa kartëmonedhave në mënyrë simbolike.

  • foto galeri
  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?