Monitoruesja e OSBE-së në zgjedhjet e 14 majit shkon në selinë e PS, takim me Ramën

Aktualitet

Monitoruesja e OSBE-së, Audrey Glover ditën e sotme do të zhvillojë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Bëhet me dije se takimi do të mbahet në selinë e Partisë Socialiste, ndërsa në fokus të bisedës do jenë zgjedhjet që u mbajtën më 14 maj.

Kujtojmë që misioni i OSBE-së për monitorimin e zgjedhjeve lokale të 14 majit emëroi në Shqipëri Audrey Glover. Para zgjedhjeve ajo zhvilloi takim me krreune  KQZ, Ilirjan Celibashi si dhe me lideerët politik.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?