Dhunohet për vdekje nga ish-burri nëna e tre fëmijëve (EMRI-FOTO)

Aktualitet Bota

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Aachen të Gjermanisë, ku një 28 vjeçare shqiptare ka humbur jetën si pasojë e dhunës së ushtruar ndaj saj në parkingun e një dyqani.

Ndërkohë mediet gjermane shkruajnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, ndërsa autor i krimit dyshohet se është ish-bashkëshorti i së ndjerës. Disa orë pas ngjarjes, autori 37 vjeçar është dorëzuar në Polici.


Raportohet se çifti janë nga Mitrovica, ndërsa viktima është identifikuar si Jetmira Beka, nënë e tre fëmijëve dhe së fundmi ishin divorcuar për shkak të dhunës. Në momentin e vrasjes së Jetmirës, ishte e pranishme edhe motra e saj.

E ndjera Jetmira Beka

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?