Aktualitet

Deputeti i PD-së, Flamur Noka paraqitet në SPAK

Deputeti i Parisë Demokratike, Flamur Noka ka shkuar sot në SPAK. Noka ka hyrë në Prokurorinë e Posaçme Antikorrupsion i vetëm.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për BalkanWeb se Noka ka bërë disa kallëzime për zgjedhjet dhe e ka thirrur për t’u marrë në pyetje si deklarues.

Ndërkohë, vetë deputeti nuk ishte në dijeni të faktit se për çfarë ishte thirrur, pasi në hyrje të SPAK tha për mediat se nuk e dinte se për çfarë do të pyetej.

“Nuk e di pse më  kanë thirrur këtu”, ka thënë Noka.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?