Aktualitet

“South Outdoor Festival”, Rama: Rikthehet më 25-28 maj në Borsh, aktivitete sportive dhe panaire

Fshati turistik i Borshit, në jug të vendit, do të mirëpresë edhe këtë vit “South Outdoor Festival”, një event që promovon turizmin dhe traditën.

Kryeministri Edi Rama em anë të një postimi në rrjetet sociake bën me dije ky festival do të mbahet më datat 25-28 maj, me aktivitete e sporte në natyrë, panaire prodhimesh lokale e ëorkshop-e të llojllojshme.

“MIRËMËNGJES dhe me trokitjen e South Outdoor Festival në Borsh, që prej gjashtë vjetësh tanimë ndez shpirtin e bregdetit të jugut më 25-28 maj, me aktivitete e sporte në natyrë, panaire prodhimesh lokale e ëorkshop-e të llojllojshme, ju uroj të diel të bukur”shkruan Rama në postimin e tij.

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?