Aktualitet

Pastori Belg kafshon dhe i shqyen këmbën biznesmenit nga Saranda

Biznesmeni Nexhip Sulejmani është kafshuar në mënyrë makabër nga një qen i racës “Pastor Belg”. Nga pamjet e publikuara nga “Saranda Web” të regjistruara më datën 16 të muajit të kaluar, prill, në ambientet e një biznesi privat shihet teksa Sulejmani zbret nga automjeti i tij dhe sulmohet nga qeni.

Pastori Belg ka kafshuar Sulejmanin në këmbë dhe është dashur ndërhyrja e një tjetër shtetasi i cili ka neutralizuar qenin dhe e ka larguar nga vendngjarja. Ndërkohë, biznesmeni siç shihet dhe nga pamjet  ecën me vështirësi dhe hipën sërish në automjetin e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?