VIDEO: Momenti i grabitjes së postës private në Tiranë, autori me thikë në dorë

Aktualitet

Ky është momenti kur 27-vjeçari Ordis Molla hyn në ambientet e një poste private pranë Medresesë në Tiranë dhe nën kërcënimin e thikës arriti të merrte një shumë parash.

Në videon e kamerës së sigurisë dallohet autori me kokore pasi ka zbritur nga motori teksa hyn brenda ambienteve të postës dhe kërcënon punëtorin.

27-vjeçari është vënë në prangat e policisë një ditë pas ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?