E rëndë, 14-vjeçari qëllon me stilolaps në fytyrë shoqen e klasës (VIDEO)

Bota

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil, ku një 14-vjeçar ka goditur disa herë me stilolaps shoqen e klasës.

Në videon e postuar në internet, shihet se 14-vjeçari bashkë me dy shokë të klasës kanë qenë duke prezantuar një projekt para klasës. Shkak ka qenë tallja e shoqes së klasës, për shkak se adoleshenti nuk shqiptonte mirë fjalët.

640 0 1 1684226426

Mediat e huaja shkruajnë se 14-vjeçari është arrestuar, pasi akuzohet për tentativë vrasje.

Babai i djalit ka reaguar, duke pretenduar se djali i tij ishte subjekt i bullizmit dhe se nuk kishte asnjë arrestim. Ai shtoi gjithashtu se duhej të zhvendosej në një lagje tjetër pasi kishte marrë kërcënime me vdekje pas incidentit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?