Klosi mbetet sërish i majtë dhe beson mandatin 4 vjeçar Valbona Kolës

Aktualitet

Ndonëse janë dhe tre kuti për tu numëruar, socialistët në Klos kanë shpallur fitoren. Kandidatja e Partisë Socialiste, Valbona Kola, ka fituar mandatin 4 vjeçar për kryetare Bashkie me 55.61% të votave.

Sipas rezultatit të publikuar nga KQZ, Valbona Kola e PS deri tani ka arritur që të marrë 3952 vota, ndërsa rivali i saj politik Bedri Hoxha i koalicionit “Bashkë Fitojmë” 3155 vota.


 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?