Aktualitet

Probleme me pajisjet elektronike, Celibashi: Kërkojmë falje, çfarë kërkoni më shumë?

Ai tha se KQZ e mban këtë përgjegjësi pasi është cenuar vota e disa votuesve ditën e sotme, ndërsa tha se nuk di se çfarë të kërkojë më shumë se ndjesa.


 

Nëse dikush do ta tërheq KQZ në një debat jo produktiv, ne nuk kemi pse ta bëjmë, nëse ajo çfarë klasifikohet si parregullsi apo problematik në lidhje me funksionimin e pajisjeve të identifikimit, ka cenuar votën e një votuesi, ne ju themi që njohim përgjegjësinë dhe nëse kjo ka ndikuar tek ata edhe ndjesën e kemi kërkuar, nuk e di nëse dikush tjetër kërkon më shumë se kaq. Çfarë do duhet të ishte bërë ndryshe?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?