Rama ndan foto nga Piramida: Streha më e madhe e të rinjve në rajon

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga piramida, qendra më e re e Inovacionit në vendin tonë.

Rama përmes një postimi në Facebook ai shkruan se Piramida tashmë është rilindur për t’u bërë zemra e Shqipërisë së Re të Inovacionit.

“PIRAMIDA e Rilindur për t’u bërë zemra e Shqipërisë së Re të Inovacionit dhe streha më e madhe në rajon e të rinjve e të rejave që i përkushtohen teknologjisë digjitale”, ka shkruar Rama në fotot që ka shpërndarë në Faceebook.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?