SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Himarë/ Presion mësuesve për të votuar Jorgo Goron.

Skandal në Himare. Presion mesuesve per te votuar Jorgo Goron.
Drejtoresha e Arsimit ne Vlore Irena Toshkallari diten e marte ka qene ne Himare ku ka mbledhur te gjithe mesuesit e Himares dhe fshatrave te saj duke ju bere presion per te votuar Jorgo Goron.

Ne redaksine e Himara Sot ka ardhur nje denoncim nga nje mesues
“Mirdita. Pardje ne Himare erdhi drejtoresha e Arsimit te Vlores, nje Irena qe nuk i mesuam as mbiemrin dhe na mblodhi per te na bere presion te votojme Jorgo Goron.
Denoncojeni kete problem sepse nuk na lene te qete ne pune duke kerkuar te na kthejne ne patronazhist”
Mund të jetë një imazh i 8 persona
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?