Nis trajnimi i komisionerëve, Kryemadhi: Janë gardianët e votës së lirë

Aktualitet

Partia e Lirisë ka nisur ditën e sotme trajtimin e komisionereve që do jenë në qendrat e votimit për zgjedhjet lokale të 14 majit.

Deputetja Monika kryemadhi ka ndarë disa foro në “facebook” nga ky trajnim, teksa thotë se ata do jenë “gardianët” e votës së lirë.

“Këta janë gardianët e votës së lirë, të cilët me 14 Maj do të mbrojnë dhe administrojnë votën e lirë për Belind Këlliçin dhe koalicionin Bashkë Fitojmë. ✅ Sot trajnim me vëzhguesit, komisionerët dhe numëruesit e Kombinatit. 📝” shkruan Kryemadhi në postimin e saj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?