Fredi Beleri fton Himarjotët ti bashkohen në sheshin para zyrës së Omonia-s në mbylljen e fushatës

Aktualitet

Kandidati i koalicionit “Bashke fitojme”, Fredi Beleris ka ftuar gjithe banoret e himares dhe punonjesit e bashkise qe ti bashkohen atij ne permbyllje te fushates qe ul siparin e saj me date 12 maj.

Postimi i plote i Beleris:

Ju ftoj të gjithëve të bashkojmë forcat!!

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti që thotë "ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΟΜΙΛΙΑ ΦΡΕΝΤΗ ΜΠΕΛΕΡΗ XIMAPA ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΜΑΪΟΥ ΩΡΑ 18:30 ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΣ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (έξω από το Γραφείο της Ομόνοιας)"

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?