Meta me kandidatin për bashkinë e Skraparit: Maji i luleve dhe i ndryshimit

Aktualitet

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka publikuar mëngjesin e sotëm një foto bashkë me kandidatin për kryebashkiak të Skraparit, Euglen Mustafallari.

Meta shkruan se ky është maj i luleve dhe i ndryshimeve.

“Maji i luleve dhe i Ndryshimit.

Mirëmëngjes të gjithëve së bashku me Kryebashkiakun e Skraparit, Euglen Mustafallari.”, shkruan Meta.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?